Nënprekfekti i Ersekës, Filip Çeka me qark-komandantin. Foto e viteve 30.

Renditja: 22 (116 shikime)

“Nënprekfekti i Ersekës, Filip Çeka me qark-komandantin. Foto e viteve 30.”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 12 gusht 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/26019

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.