Pamje nga aksioni për ndërtimin e palestrës së gjimnazit "Dhaskal Todri"

Të dhëna

Periudha
1966 – 1975
Kontribuesi
ME
Zona
Elbasan, Albania

Position: 605 (15 views)

“Pamje nga aksioni për ndërtimin e palestrës së gjimnazit "Dhaskal Todri"”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/26043

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.