Pazari i Elbasanit. Foto pa datë

Dyqani i Sulë Qefanisë dhe sahati në sfond

Të dhëna

Përshkrimi
Dyqani i Sulë Qefanisë dhe sahati në sfond
Zona
Elbasan, Albania

Renditja: 92 (115 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.