Kësultar në Tiranë, vitet 1930

1930

Të dhëna

Data
1930
Kontribuesi
Ilir Ikonomi
Origjina
Arkivi Kombëtar i SHBA
Pronësia Intelektuale
Arkivi Kombëtar i SHBA
Formati
jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Position: 1570 (5 views)

“Kësultar në Tiranë, vitet 1930”, 1930, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/26051

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.