Kësultar në Tiranë, vitet 1930

1930

Të dhëna

Data
1930
Kontribuesi
Ilir Ikonomi
Origjina
Arkivi Kombëtar i SHBA
Pronësia Intelektuale
Arkivi Kombëtar i SHBA
Materiali
jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 6134 (2 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.