Bregdeti i Vlorës, viti 1987

1987

Të dhëna

Data
1987
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 2105 (4 views)

“Bregdeti i Vlorës, viti 1987”, 1987, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/3739

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.