Fshatare në zonen e Vlorës, viti 1912

1912

Të dhëna

Data
1912
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 3069 (2 views)

“Fshatare në zonen e Vlorës, viti 1912”, 1912, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/3946

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.