Gjiri i Vlorës 1939

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 2793 (1 views)

“Gjiri i Vlorës 1939”, 1939, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/4427

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.