Kisha katolike 1933 kambanorja prishur në vitin 1966

1933

Të dhëna

Data
1933
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 1337 (6 views)

“Kisha katolike 1933 kambanorja prishur në vitin 1966”, 1933, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/4728

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.