Llogara, , viti 1915

1915

Të dhëna

Data
1915
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 2105 (4 views)

“Llogara, , viti 1915”, 1915, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/4888

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.