Muzeu historik (Ish Bashkia). Vizita-e-motrave-te-Zogut-1937

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 2677 (6 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.