Pamje e Vlorës dhe gjirit parë nga Kusbabaja, viti 1937

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 3182 (5 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.