Pamje nga lindja 1928, Gjon Rrota popullsia e Vlorës 6210 veta

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 813 (5 views)

“Pamje nga lindja 1928, Gjon Rrota popullsia e Vlorës 6210 veta”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/5143

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.