Pamje nga lindja, viti 1928 Gjon Rrota

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 2042 (1 shikime)

“Pamje nga lindja, viti 1928 Gjon Rrota”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/5155

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.