Pamje nga veriu, viti 1928

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 1803 (2 views)

“Pamje nga veriu, viti 1928”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/5172

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.