Rruga Perlat Rexhepi ish Zog I, viti 1937

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 3121 (2 views)

“Rruga Perlat Rexhepi ish Zog I, viti 1937”, 1937, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/5727

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.