Skela e Vlorës dhe Kanina, viti 1928

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 1043 (2 shikime)

“Skela e Vlorës dhe Kanina, viti 1928”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/6226

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.