Spitali i Vlorës drejtoria gjatë ndërtimit

Të dhëna

Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 4943 (1 views)

“Spitali i Vlorës drejtoria gjatë ndërtimit”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/6341

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.