Varreza e ushtarëve Italianë në Vlorë, viti 1933

1933

Të dhëna

Data
1933
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Not viewed

“Varreza e ushtarëve Italianë në Vlorë, viti 1933”, 1933, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/6769

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.