Varri i Ismail Qemalit në Vlorë, viti 1933

1933

Të dhëna

Data
1933
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 4406 (1 views)

“Varri i Ismail Qemalit në Vlorë, viti 1933”, 1933, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/6814

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.