Vlora në vitin 1987

1987

Të dhëna

Data
1987
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 2632 (3 views)

“Vlora në vitin 1987”, 1987, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/6947

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.