Vlorë Xhamia, viti 1989

1989

Të dhëna

Data
1989
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 2645 (3 views)

“Vlorë Xhamia, viti 1989”, 1989, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/7026

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.