Nje foto nga festimi i 1 Majit ne qytetin e Elbasanit. Viti 1965

1 Maj 1965

Nxenesit qe parakalojne duhet te jene tek Kulla e Zindanit (Kulla juglindore e Kalase)

Të dhëna

Përshkrimi
Nxenesit qe parakalojne duhet te jene tek Kulla e Zindanit (Kulla juglindore e Kalase)
Data
1 Maj 1965
Format
jpg
Të drejtat e përdorimit
Arkivi i Muzeut Etnografik Qytetit digjitalizuar nga ADE
Zona
Elbasan

Grupet e materialeve

“Nje foto nga festimi i 1 Majit ne qytetin e Elbasanit. Viti 1965”, 1 Maj 1965, Elbasani, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/elbasani/item/25545

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.

Arkivat e zonave të tjera