Eqerem bej Vlora dhe Hëna Këlcyra mbesa e gruas në Vjenë, rreth vitit 1960

1960

Të dhëna

Data
1960
Kontribuesi
Ilir Balili

Renditja: 2738 (3 shikime)

“Eqerem bej Vlora dhe Hëna Këlcyra mbesa e gruas në Vjenë, rreth vitit 1960”, 1960, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/17517

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.