Eqerem bej Vlora me familje, rreth vitit 1930

1930

Të dhëna

Data
1930
Kontribuesi
Ilir Balili

Renditja: 1641 (5 shikime)

“Eqerem bej Vlora me familje, rreth vitit 1930”, 1930, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/17521

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.