Eqerem Bej Vlora, President I Senatit viti 1912

1912

Të dhëna

Data
1912
Kontribuesi
Ilir Balili

Renditja: 4188 (2 shikime)

“Eqerem Bej Vlora, President I Senatit viti 1912”, 1912, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/17531

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.