Ferid Pashë Vlora ishte ministër i punëve të brendshme në Perandorinë Osmane në vitin 1909.

1909

Të dhëna

Data
1909
Kontribuesi
Ilir Balili

Renditja: 4189 (2 shikime)

“Ferid Pashë Vlora ishte ministër i punëve të brendshme në Perandorinë Osmane në vitin 1909.”, 1909, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/17563

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.