Nuredin Bej Vlora, kryetar bashkie 1925-1934

1960

Të dhëna

Periudha
1925-1934
Data
1960
Kontribuesi
Ilir Balili

Renditja: 4188 (2 shikime)

“Nuredin Bej Vlora, kryetar bashkie 1925-1934”, 1960, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/17646

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.