“Camp Nou” Barcelona, 24 nëndor 1987. Anesti Arapi & Latif Gjondedaj

1987-11-24

Të dhëna

Data
24 nëntor 1987
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Barcelonë

Renditja: 66 (69 shikime)

““Camp Nou” Barcelona, 24 nëndor 1987. Anesti Arapi & Latif Gjondedaj”, 1987-11-24, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18081

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.