Flamurtari-Barcelona 1-0 Caldera, Sokol Kushta, Schuster, Manolo. Dhjetor 1987

1987-12-09

Të dhëna

Data
9 dhjetor 1987
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Renditja: 4189 (2 shikime)

“Flamurtari-Barcelona 1-0 Caldera, Sokol Kushta, Schuster, Manolo. Dhjetor 1987”, 1987-12-09, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18085

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.