Wismut AUE vs Flamurtari 1-0, tetor 1987

1987-10-21

Të dhëna

Data
21 tetor 1987
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Renditja: 2012 (4 shikime)

“Wismut AUE vs Flamurtari 1-0, tetor 1987”, 1987-10-21, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18097

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.