1987-Flamurtari-Partizani Beogradit

1987

Të dhëna

Data
1987
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Position: 3454 (2 views)

“1987-Flamurtari-Partizani Beogradit”, 1987, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/18101

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.