Flamurtari nënkampion 19.05.1986

1986-05-19

Të dhëna

Data
19 maj 1986
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Not viewed

“Flamurtari nënkampion 19.05.1986”, 1986-05-19, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/18176

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.