Flamurtari-Partizani Beogradit, 1987 Sokol Kushta

1987

Të dhëna

Data
1987
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Position: 4932 (1 views)

“Flamurtari-Partizani Beogradit, 1987 Sokol Kushta”, 1987, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/18216

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.