Flamurtari-Vllaznia 3-1 1987 Finale e Kupes se Republikes

1987-01-03

Të dhëna

Data
3 janar 1987
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Renditja: 4189 (2 shikime)

“Flamurtari-Vllaznia 3-1 1987 Finale e Kupes se Republikes”, 1987-01-03, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18224

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.