Goteborg - Flamurtari viti 1991

1991

Të dhëna

Data
1991
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Beograd

Position: 2792 (1 views)

“Goteborg - Flamurtari viti 1991”, 1991, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/18238

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.