Foto nga Durrësi 1939 !

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Z. Aleksandër Cangonja
Formati
jpg
Zona
Durrës
Data në dispozicion
10 maj 2021

Position: 2792 (1 views)

“Foto nga Durrësi 1939 !”, 1939, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/18511

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.