Shëtitje në Dajt, 1937

1937

Në foto: 1. Bim Dakli, 2. Qemal Stafa

Can I use it?

ADE

Të dhëna

Përshkrimi
Në foto: 1. Bim Dakli, 2. Qemal Stafa
Data
1937
Kontribuesi
Familja Dakli
Origjina
Fondi fotografik i Bim Daklit
Të drejtat
ADE

Renditja: 2012 (4 shikime)

“Shëtitje në Dajt, 1937”, 1937, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18559

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.