Manifestim gjimnastior i shkollës Normale, viti 1947

1947

Të dhëna

Data
1947
Kontribuesi
Z. Hyqmet Shingjergji
Origjina
Arkivi personal i Z. Hyqmet Shingjergji

Renditja: 2739 (3 shikime)

“Manifestim gjimnastior i shkollës Normale, viti 1947”, 1947, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18579

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.