Normalistët e vitit të fundit në mësim bujqësie, Elbasan 1928

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Z. Hyqmet Shingjergji
Origjina
Arkivi personal i Z. Hyqmet Shingjergji

Renditja: 2043 (1 shikime)

“Normalistët e vitit të fundit në mësim bujqësie, Elbasan 1928”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18587

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.