Personeli i shkollës Sheh Hyseni, Elbasan 1943

1943

Të dhëna

Data
1943
Kontribuesi
Z. Hyqmet Shingjergji
Origjina
Arkivi personal i Z. Hyqmet Shingjergji

Renditja: 2012 (4 shikime)

“Personeli i shkollës Sheh Hyseni, Elbasan 1943”, 1943, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18591

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.