Shkolla Agimi, viti 1932. Mësues Abedin Çaushi , Arkivi Digjital Elbasan

1932

Të dhëna

Data
1932
Kontribuesi
Z. Hyqmet Shingjergji
Origjina
Arkivi personal i Z. Hyqmet Shingjergji

Renditja: 6306 (1 shikime)

“Shkolla Agimi, viti 1932. Mësues Abedin Çaushi , Arkivi Digjital Elbasan”, 1932, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18595

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.