Shkolla e Gocave, viti 1939

1939

Shkolla e Gocave, viti 1939, mësuese Afërdita Josifi

Të dhëna

Përshkrimi
Shkolla e Gocave, viti 1939, mësuese Afërdita Josifi
Data
1939
Kontribuesi
Z. Hyqmet Shingjergji
Origjina
Arkivi personal i Z. Hyqmet Shingjergji

Renditja: 6306 (1 shikime)

“Shkolla e Gocave, viti 1939”, 1939, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18599

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.