Festimet e 1 Majit gjatë diktaturës, Elbasan 1980

1980

Të dhëna

Data
1980
Kontribuesi
Z. Fetah Biza
Origjina
Arkivi i Z. Fetah Biza

Not viewed

“Festimet e 1 Majit gjatë diktaturës, Elbasan 1980”, 1980, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/18659

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.