Propaganda e festimeve të 1 Majit, Elbasan 1980

1980

Të dhëna

Data
1980
Kontribuesi
Z. Fetah Biza
Origjina
Arkivi i Z. Fetah Biza

Renditja: 2739 (3 shikime)

“Propaganda e festimeve të 1 Majit, Elbasan 1980”, 1980, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18661

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.