Foto e themelimit të Shkollës Normale Elbasan

1909

Të dhëna

Data
1909
Kontribuesi
Z. Kastriot Dervishi

Not viewed

“Foto e themelimit të Shkollës Normale Elbasan”, 1909, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/18763

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.