Kryetarët e bashkive të Bezirkut (distriktit) të V (1916-1918 )

1917

Të dhëna

Data
1917
Kontribuesi
Z. Kastriot Dervishi
Origjina
AQSH

Renditja: 1112 (7 shikime)

“Kryetarët e bashkive të Bezirkut (distriktit) të V (1916-1918 )”, 1917, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18767

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.