1930, Elbasan, Qemal Stafa, Ferit Daiu, Alajdin Stafa (vëllai i Qemalit).

1930

Të dhëna

Data
1930
Kontribuesi
Z. Veli Stafa
Origjina
Arkivi i Z. Veli Stafa
Zona
Elbasan
Përmbajtja
Pak histori , Hasan Stafa, babai i Veliut, Jalldyzit, Alajdinit, Qemalit dhe Dritës, kishte për grua Sabirenë, të bijën e Hamide Sejdinit (motra e Kasem Sejdinit) dhe Veli Dylgjerit.
Ferit Daiu ishte djali i Alemshah dhe Shefqet Daiut.

Renditja: 1356 (6 shikime)

“1930, Elbasan, Qemal Stafa, Ferit Daiu, Alajdin Stafa (vëllai i Qemalit).”, 1930, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18857

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.