1939, Itali, Romë, Sami Baholli dhe Qemal Stafa, miq elbasanas.

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Z. Veli Stafa
Origjina
Arkivi i Z. Veli Stafa
Zona
Romë

Renditja: 265 (19 shikime)

“1939, Itali, Romë, Sami Baholli dhe Qemal Stafa, miq elbasanas.”, 1939, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/18861

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.