Ekipi i basketbollit të femrave te Flamurtarit vitet 80

Të dhëna

Periudha
1980-1990
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 1194 (11 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.